Opole

Piątek, 25 września 2015 · Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
Uczestnicy
Z dworca do domu. Tempo wyjątkowo relaksacyjne - A. na miejskim rzęchu, ja na uni - w cywilnych ciuchach, z torbą przewieszoną przez ramię, z za nisko ustawionym siodełkiem.

Komentarze (3)

starsza - możesz już iść spać, albowiem to eranis mówi prawdę, a michuss blefuje :P

Tak usilnie próbowałem upchnąć torbę w koszyku, że z głowy wyleciała mi kapitulacja i chowanie do sakwy ;)

michuss 23:24 poniedziałek, 28 września 2015

Tera to ja chyba nie zasnę bo nie wiem komu wierzyć ;)

starszapani 20:23 poniedziałek, 28 września 2015
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!