DPD

Czwartek, 14 stycznia 2016 · Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-NIEBUSZEWO)

Pogodowej kichy ciąg dalszy. Jak by tego było mało upadł mi rower i przy okazji ułamał się uchwyt od mojej lampy (scream z firmy mactronic). Wysłałem producentowi zdjęcie tego uchwytu i sugestię, by przesłali mi wspomniany kawałek plastiku. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie...

Komentarze (4)

Dziś dostałem przesyłkę z nowym uchwytem. Podejście do klienta na medal!

michuss 11:59 wtorek, 19 stycznia 2016

Odpisali z prośbą o adres, na który mają wysłać przesyłkę. Chwali się ;)

A "BSy", względnie "BeeSy" to oczywista oczywistość chyba, nie? :P

michuss 17:44 piątek, 15 stycznia 2016

"Na BSach (...)" - skąd to podchwyciłeś? ;)

mors 22:42 czwartek, 14 stycznia 2016

Nawet bym na to nie wpadł... ano ciekawe...

mors 22:40 czwartek, 14 stycznia 2016
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!