DPD

Poniedziałek, 18 stycznia 2016 · Komentarze(22)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-NIEBUSZEWO)

Rano bardzo fajnie - wreszcie zrobiło się biało, a przy tym śnieg nie jest przemarznięty, tylko sypki, więc jedzie się po nim jak po puchu.

Powrót wieczorem, a to dlatego, że miałem "na mieście" sprawy, także natury rowerowej. Co tu dużo pisać. Jest! Jest wreszcie wymarzona "szosa" w stajni... Na razie tyle, na normalną sesję musi poczekać aż poprawi się pogoda. :P





Komentarze (22)

:) ;)

mors 19:11 niedziela, 24 stycznia 2016

Owszem, zdarzyło :P

michuss 16:08 niedziela, 24 stycznia 2016

A w weekend czasami nic ciekawszego się nie zdarzyło? ;>

mors 23:59 sobota, 23 stycznia 2016

Aha. Jurek, niby prawda co piszesz, ale za to nie chrapie... ;)

michuss 20:31 środa, 20 stycznia 2016

Eranis - no właśnie poducha z wymownym napisem sugeruje to co piszesz ;)

starszapani 20:21 środa, 20 stycznia 2016

Jurek, tak, mniej więcej taka jak ta podkładka pod odnośnikiem do stravy po lewej stronie. Jak zrobię zdjęcia w naturalnym świetle to będzie lepiej widać. ;)

michuss 20:13 środa, 20 stycznia 2016

@eranis W to, to już nie uwierzę. Może i jest piękna, ale gdzie te krągłości?, miękkości? ciepło?
@michuss Ona jest pomarańczowa, nie żółta?

yurek55 20:10 środa, 20 stycznia 2016

Dzięki, starsza! :)

michuss 14:36 środa, 20 stycznia 2016

Ale mam zaległości w lekturze. Nowa maszyna? Piękna !!!! :)

starszapani 10:40 środa, 20 stycznia 2016

Dzięki, mam nadzieję, że takie właśnie będą. ;)

michuss 08:56 środa, 20 stycznia 2016

Śliczna maszyna! Bezawaryjnych i SZYBKICH kilometrów życzę :)

maccacus 21:55 wtorek, 19 stycznia 2016

Jak ja Ci zazdroszczę!!!!! Grrr :)))

Trollking 21:46 wtorek, 19 stycznia 2016

Tak, niestety będę musiał z tym jakoś żyć. Będzie to tym trudniejsze, że author aura, za sprawą 4gotten`a, też brał udział w rywalizacji. :P

michuss 09:29 wtorek, 19 stycznia 2016

Michał przestałeś być wierny firmie Author ,że kupiłeś Meride.

strus 09:21 wtorek, 19 stycznia 2016

Dorzuciłem już Hankę do "parku maszynowego" ;)

Od siebie dodam, że gdy już pojawiła się możliwość zrealizowania marzenia miałem tysiąc pomysłów: nowy czy używany, alu czy karbon, od ręki, czy z dwu miesięcznym oczekiwaniem, itd. Na koniec pojawił się czarny, a raczej, jak widać, pomarańczowy koń, który zdeklasował rywali. Dlaczego? Po prostu najzwyczajniej w świecie mi się podoba, a przy podobnym pułapie cenowym jest to istotny, o ile nie najistotniejszy czynnik decydujący. Zresztą cena też miała znaczenie - szczeciński Madbike, który niniejszym polecam, zaproponował mi bardzo atrakcyjny upust. Może lepsze były by zwykłe hamulce szczękowe, kosztem wyższej grupy sprzętu? Nie wiem, okaże się. Póki co nie mogę się doczekać lepszej aury i testu w warunkach środowiska naturalnego. Na razie musi wystarczyć mi oglądanie Hanki w pokoju :P

michuss 09:20 wtorek, 19 stycznia 2016

Szosa - już mi się podoba, oby do wiosny :-)

leszczyk 07:38 wtorek, 19 stycznia 2016

Poważnie do BBtour się szykujesz widzę. szkoda tej pięknotki na zimę, 3maj w domu póki pogoda się nie poprawi

yurek55 21:43 poniedziałek, 18 stycznia 2016

Daję 6 gwiazdek ;-)

4gotten 21:34 poniedziałek, 18 stycznia 2016

Piekna :) Merida?

Pato 21:33 poniedziałek, 18 stycznia 2016

... a na szosę (musi być) szosa sucha ... ! :-)

Jurek57 21:30 poniedziałek, 18 stycznia 2016

Aleś tajemniczy! Daj jak najszybciej foto!!! :)

maccacus 21:08 poniedziałek, 18 stycznia 2016
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!