DPD

Wtorek, 19 stycznia 2016 · Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-Łękno-NIEBUSZEWO)

Zimno, rano nawet bardzo, momentami termometr pokazywał -9 stopni. Ale za to jechało się bardzo fajnie, w ogóle nie ślisko (albo ja byłem w błogiej nieświadomości). Powrót, właśnie z racji tej fajności pomykania po białym puchu, wydłużony - przez Park Kasprowicza ciągnę aż do Różanki, gdzie zawracam i dobijam do domu na obiad.


Komentarze (3)

No właśnie dziwnie, bo przecież strażak Kuśmider w Zmiennikach mówił, że "jak się pali to zawsze wieje z dołu do góry" ;)

michuss 20:16 środa, 20 stycznia 2016

Dym z komina poziomy?

yurek55 20:07 środa, 20 stycznia 2016
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!