Komentarze (4)

O, to chyba jakiś zlot monocykli?

mors 00:07 niedziela, 24 stycznia 2016

+1 :)

yurek55 22:22 piątek, 22 stycznia 2016

Wykorzystałaś dobrze fakt nieobecności w obejściu Autora bloga i wykradłaś mu Hankę? :D

starszapani 20:48 piątek, 22 stycznia 2016
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!