DPD + optyk + Stojaki

Wtorek, 26 stycznia 2016 · Komentarze(13)
Kategoria komunikacyjnie
Uczestnicy
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-NIEBUSZEWO)

Przed wyjazdem rytuał, czyli wspólne śniadanie z A. Od jakiegoś czasu praktykujemy dzień w dzień, mimo, że wymaga to pobudki o pół godziny wcześniej. Ale zaprawdę powiadam Wam - pyszne bułki z pobliskiej piekarni, niejakie "kwaśniaki", które po przekrojeniu są czymś na podobieństwo dwóch piętek chleba razowego, do tego w tak doborowym towarzystwie, są tego warte ;) Niniejszym przedkładam zdjęcie wzmiankowanej piekarni. Zakład ma długoletnią tradycję, istnieje od 1947 roku i, co ciekawe, jest jednym z dwóch w Szczecinie, gdzie pieczywo piecze się na miejscu.



Powrót z pracy w towarzystwie wspomnianej A. Jedziemy razem do optyka, gdzie Rzeczona stoi na straży rowerów, a ja dobieram oprawki. A potem jeszcze do, można by rzec, rowerowej knajpy, do Stojaków, gdzie mają świetną kawę, konkretnie ...ekhm... latte. A oprócz tego wegetariańskie, jak się okazało, pyszne burgery - sos ziołowo pomidorowy własnej roboty, rukola, kotlet warzywny z orzechami. Niebo w gębie. Do tego wystrój - piękny, zielony rower marki Polka Bikes na ścianie. Oj, nie spodobało by się tu ministrowi Waszczykowskiemu, oj nie... Ale dobra, miało nie być polityki... ;)




Komentarze (13)

Eranis, no wiesz... Gustav mógłby być Twoim synem... :>

mors 16:39 niedziela, 31 stycznia 2016

Ja bym pisał, że mają sklep przyfabryczny/przypiekarniany, bo tak to mało się nie otarliśmy o Tryb. Konst. ;)

Nie dalej jak wczoraj też się stołowałem w takiej piekarni z własną piekarnią ;)) i co ciekawe, ceny tamże są (minimalnie) wyższe niż w supermarketach. O_O
Ale i tak nie dam zarobić zachodnim koncernom. ;p

mors 19:35 czwartek, 28 stycznia 2016

Pieką w piekarni, a z niej rozwożą w różne części miasta, do SKLEPÓW z pieczywem. Tutaj wszystko jest na miejscu - z tyłu pieką, z przodu sprzedają. Teraz jaśniej? :P ;)

michuss 05:28 czwartek, 28 stycznia 2016

"Zakład (...) jest jednym z dwóch w Szczecinie, gdzie pieczywo piecze się na miejscu"
- to gdzie inne piekarnie pieką?!?!? O_O

mors 21:51 środa, 27 stycznia 2016

pierwsze foto do ulubionych;D

gustav 21:27 środa, 27 stycznia 2016

Ufffff.... Kamień z serca...:)

yurek55 11:25 środa, 27 stycznia 2016

Nie, nie. Mam nadzieję, że Cię uspokoiłem... :D

michuss 10:35 środa, 27 stycznia 2016

Tylko nie pisz, błagam, że ta latte, to... sojowa! :D

yurek55 10:28 środa, 27 stycznia 2016

Jurek, mylisz się. To taka dziwna, trekkingowa kierownica zapewniająca całą gamę możliwości uchwytu... ;)

michuss 07:37 środa, 27 stycznia 2016

Co to za "dziwny" rower z dwiema kierownicami (czy się mylę) dosiada rzeczona A ? :-)

Jurek57 23:19 wtorek, 26 stycznia 2016

Super knajpa! Że tak powiem... w 100% pode mnie ;) jak tylko kiedyś na dłużej zatrzymam się w Szczecinie to nie omieszkam nawiedzić. Dla ministra. A co :)

Trollking 22:33 wtorek, 26 stycznia 2016
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!