DPD

Poniedziałek, 25 stycznia 2016 · Komentarze(6)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-Grabowo-NIEBUSZEWO)

Pogoda paskudna, choć mogło być gorzej (nie lało, tylko mżyło). Jazda powolna, bo nie chciałem zaświnić siebie ani roweru. Nie udało się. W drodze powrotnej zahaczam więc o myjnię przy Staszica. Spłukuję z roweru piach i błoto - lśni. Ale kilka minut później, gdy przejeżdżam ten kilometr dzielący mnie od domu, znowu jest zapiaszczony. Uroki takiej "zimy", o wiele bardziej wolę mróz niż te kilka stopni na plusie.

Dzisiaj znalazłem na stravie ciekawą mapę, obrazującą gdzie najczęściej jeżdżą użytkownicy tej aplikacji. Polecam ;)

MAPKA OD STRAVY

Komentarze (6)

Nie chcę Cię martwić, ale pewnie nie za długo nacieszysz się czystym rowerem... ;)

michuss 22:07 wtorek, 26 stycznia 2016

Też sobie dzisiaj ubrudziłam rowerek ale mycie będzie dopiero w piątek. Wszak do ludzi brudnym nie wypada jechać. A do pracy to mi to wisi ;)

starszapani 21:09 wtorek, 26 stycznia 2016

Tak jak Michał napisałeś nie ma jak mały mrozik i czysty asfalt.

strus 17:29 wtorek, 26 stycznia 2016

Intensywność ruchu, tam gdzie czerwony jest największa.

michuss 21:20 poniedziałek, 25 stycznia 2016

Trasy mają kolory: niebieski, ciemnoniebieski, fiolet, czerwień. Co to oznacza?

yurek55 21:03 poniedziałek, 25 stycznia 2016

Ciekawa mapka. Od razu zauważyłem, bijący po oczach, dysonans pomiędzy Flandrią I Walonią :-(

4gotten 19:16 poniedziałek, 25 stycznia 2016
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!