DP przez Siadło

Piątek, 19 lutego 2016 · Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Łękno-Pogodno-Gumieńce)-Warzymice-Przecław-Siadło Górne-Kurów-Ustowo-SZCZECIN(Dziewoklicz-Podjuchy-Zdroje-PORT)

MAPA

Po południu mamy "wychodne", więc jeżdżenia rowerem dzisiaj już raczej nie będzie.

Pobudka już o 5, wspólne śniadanie z A. (dzięki, że Ci się chciało) i tuż przed 6 start przez uśpione jeszcze miasto. Trochę kombinowałem po drodze - ciężko było mi wycyrklować z czasem, żeby nie spóźnić się do roboty, ale i przedwcześnie nie zakończyć eskapady. Udało się całkiem dobrze - 10 minut przed ósmą zajechałem na miejsce.

Muszę jednak pomyśleć nad zmianą trasy - ulica Krygiera o poranku to nic miłego.


Komentarze (4)

A, dobra, już się obudziłem. ;p

mors 22:12 wtorek, 1 marca 2016

Nie kumam ;p

mors 22:07 wtorek, 1 marca 2016

No to przyjmijmy, że to Florian z TYCH Krygierów :P

michuss 21:57 wtorek, 1 marca 2016

Mam w rodzinie Krygierów. ;]

mors 21:49 wtorek, 1 marca 2016
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!