Żarnowo i Stepnica

Sobota, 9 lipca 2016 · Komentarze(9)
Kategoria wycieczka
Uczestnicy
Z A. w odwiedziny do znajomych w Żarnowie (herbata i ciastka) i w Stepnicy (rosół i kopytka z mięsem w sosie). Obie wizyty przemiłe. Po tej przejażdżce dłuższa przerwa od roweru - ponad tygodniowa (!).

Komentarze (9)

Nie przeżyłbym.

mors 22:03 czwartek, 21 lipca 2016

Jeśli takie są pokuty to wniosek jest jeden - nie grzeszyć :)

Trollking 18:21 środa, 20 lipca 2016

Szczerze Ci współczuję. Trzymam kciuki i wierzę, że wszystko będzie w porządku. Trzymaj się, Darek!

michuss 11:41 wtorek, 19 lipca 2016

"przerwa od roweru - ponad tygodniowa (!)." to co ja mam powiedzieć już prawie miesiąc :(

strus 10:54 wtorek, 19 lipca 2016

Usprawiedliwiony ! :-)

Jurek57 22:33 poniedziałek, 18 lipca 2016

Ahaaa... Urlop z córeczką ;)

michuss 22:24 poniedziałek, 18 lipca 2016

Chodzi mi o rozbrat z rowerem ! :'')

Jurek57 22:09 poniedziałek, 18 lipca 2016

Nie ;) Po ponad tygodniu niewiele w głowie zostało - nauczka, by robić wpisy na bieżąco.

michuss 21:10 poniedziałek, 18 lipca 2016

Ten "post" to jakaś pokuta ? :-)

Jurek57 21:06 poniedziałek, 18 lipca 2016
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!