Ladenthin przez Plöwen

Niedziela, 17 lipca 2016 · Komentarze(1)
Kategoria wycieczka
MAPA

Rundka po Niemczech dla rozruszania nóg po ponad tygodniowej przerwie. Pogoda wspaniała, więc jechało się wyśmienicie. Całość psuła tylko świadomość, że w razie "W" nie mam ze sobą choćby pompki i łatek - zostały przy authorze, zamkniętym w garażu w pracy, do którego chwilowo nie miałem dostępu. Wszystko skończyło się szczęśliwie ;)


Komentarze (1)

Focia niezła :)

Trollking 18:23 środa, 20 lipca 2016
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!