Ladenthin przez Plöwen
Niedziela, 17 lipca 2016
· Komentarze(1)
Kategoria wycieczka
Rundka po Niemczech dla rozruszania nóg po ponad tygodniowej przerwie. Pogoda wspaniała, więc jechało się wyśmienicie. Całość psuła tylko świadomość, że w razie "W" nie mam ze sobą choćby pompki i łatek - zostały przy authorze, zamkniętym w garażu w pracy, do którego chwilowo nie miałem dostępu. Wszystko skończyło się szczęśliwie ;)










