DPD + Wielgowo przez Podjuchy

Wtorek, 21 marca 2017 · Komentarze(2)
Kategoria wycieczka
MAPA

W najbliższym czasie znów będę miał mniej czasu popołudniami. Więc dziś coś na kształt pożegnalnej wycieczki. Tym razem odpuściłem sobie jazdę na Prawobrzeże przez cholerny chodnik na Moście Pionierów i do Podjuch pojechałem przez Zaleskie Łęgi, wzdłuż bocznic.

Potem podjazd do Bukowej przez Smoczą i dalej Drogą Kołowską. Na zjeździe Drogą Bieszczadzką łapie mnie dość solidny, ale na szczęście krótki deszcz. Potem zakupy w najbardziej na wschód wysuniętym lidlu Szczecina (w Płoni) i tradycyjną drogą przez Sławociesze, Zdunowo, Wielgowo i rondo pod Dąbiem kieruję się na Lewobrzeże. Przejażdżka udana, poza tym nieszczęsnym deszczem w Bukowej.

Na zdjęciu samobieżny, ogromny, portowy dźwig.


Komentarze (2)

Takim dźwigiem by pojeździł...

davidbaluch 17:24 piątek, 24 marca 2017
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!