DPD + lidl w Dąbiu

Poniedziałek, 20 marca 2017 · Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
MAPA

Po wyjściu z pracy myślałem, że udam się najkrótszą drogą do domu. Dlaczego? Dlatego, że dla "odmiany" od ostatnich dni padał deszcz i to dość mocno. Jedno było inne - temperatura. Całkiem ciepło, więc po chwili pomyślałem sobie, że może warto byłoby z tego skorzystać? ;) No i pojechałem do dalekiego lidla w Dąbiu. Po kilku km przestało padać, ale końcówka już w dość sporej ulewie i zimnej ulewie. Ale zamiast niecałych 20 km przejechałem prawie 50.

Na zdjęciu zabarykadowany na "fest" wjazd na rozebrany Most Cłowy. Tak będzie jeszcze kilka ciężkich miesięcy :/


Komentarze (3)

"O jeden most za daleko" ? :)

Jurek57 15:13 środa, 22 marca 2017

O, to Szczecin też ma spore tradycje - najpierw się mówi o kilku miesiącach, a potem systematycznie, powiedzmy co tydzień przesuwa termin otwarcia. I tak przez miesięcy "naście" ;)

michuss 07:53 środa, 22 marca 2017

Spokojnie, w Poznaniu takie sprawy jak rondo potrafiły się ciągnąć pięć lat. Miesiące to pikuś :)

Trollking 22:26 wtorek, 21 marca 2017
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!