DPD + lidl w Dąbiu
Poniedziałek, 20 marca 2017
· Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
Po wyjściu z pracy myślałem, że udam się najkrótszą drogą do domu. Dlaczego? Dlatego, że dla "odmiany" od ostatnich dni padał deszcz i to dość mocno. Jedno było inne - temperatura. Całkiem ciepło, więc po chwili pomyślałem sobie, że może warto byłoby z tego skorzystać? ;) No i pojechałem do dalekiego lidla w Dąbiu. Po kilku km przestało padać, ale końcówka już w dość sporej ulewie i zimnej ulewie. Ale zamiast niecałych 20 km przejechałem prawie 50.
Na zdjęciu zabarykadowany na "fest" wjazd na rozebrany Most Cłowy. Tak będzie jeszcze kilka ciężkich miesięcy :/










