Do pracy
Poniedziałek, 27 marca 2017
· Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
Odstawić rower do pracy - został tam aż do soboty. Rowerowo byłem wyłączony zupełnie, ale za to spędziłem trzy niezwykle ciekawe pod każdym względem dni na szkoleniu w Koroszczynie niedaleko Białej Podlaskiej.









