DPD + Reszki

Poniedziałek, 7 sierpnia 2017 · Komentarze(5)
Kategoria wycieczka
Po pracy nieco okrężną drogą. W Zbychowie postój na klasycznego "kalipsiaka". Te lody wróciły ponoć po dłuższej nieobecności. Pamiętam je jeszcze z czasów, gdy miałem lat "naście". Niestety - albo są inaczej produkowane, albo już dzisiaj tak nie smakują jak wtedy... :(








Komentarze (5)

Ciekawe czy to te same calypso, z gdańskiego Lodmora? Jak myślisz? Bo ja je kojarzę zawsze w formie takiej kostki w srebrzystym opakowaniu i dwóch smakach: śmietankowym lub czekoladowym :)

michuss 18:49 wtorek, 15 sierpnia 2017

calypso pamiętam jak się kupowało w kształcie kuli a opakowanie to folia spożywcza.

strus 16:13 wtorek, 15 sierpnia 2017

Potwierdzam wiadomość Kuby - wczoraj swobodnie przejechałem przez most Cłowy nie mniej jednak potem, już na Trasie Zamkowej, miałem problemy ze znalezieniem właściwej drogi a wszystko przez nieustające prace remontowe.

jotwu 07:52 piątek, 11 sierpnia 2017

Nie wszystko smakuje jak dawniej..... Na pocieszenie Ci powiem, że most Cłowy już jest otwarty ;)))

jotka 06:26 piątek, 11 sierpnia 2017
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!