Komentarze (3)

A co tu wiele pisać, Darek? Wsiadłem rano na rower, pojechałem i wróciłem ;) Nie miałem weny na pisanie.

michuss 21:20 wtorek, 10 kwietnia 2018

Więcej jeździsz niż piszesz

strus 15:39 wtorek, 10 kwietnia 2018

W tym roku będziesz miał niezły wynik, wykorzystujesz dobrą pogodę :)

jotka 05:25 wtorek, 10 kwietnia 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!