DPD + Siadło Dolne
Poniedziałek, 9 kwietnia 2018
· Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
W drodze do pracy mijanka z jeloną (dokładnie w tym samym miejscu co w
zeszłym tygodniu), a w drodze z pracy do domu z Damianem. Też na Ku
Słońcu.
Piękne popołudnie, ale o 19 musiałem się zameldować w domu. Udało się z 4 minutowym zapasem.
Piękne popołudnie, ale o 19 musiałem się zameldować w domu. Udało się z 4 minutowym zapasem.









