DPD + Siadło Dolne

Poniedziałek, 9 kwietnia 2018 · Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
W drodze do pracy mijanka z jeloną (dokładnie w tym samym miejscu co w zeszłym tygodniu), a w drodze z pracy do domu z Damianem. Też na Ku Słońcu.

Piękne popołudnie, ale o 19 musiałem się zameldować w domu. Udało się z 4 minutowym zapasem.

Komentarze (3)

Tak, będzie super miejsce. W ogóle ta okolica ma niesamowity potencjał, te domki nad rzeką...

michuss 06:53 wtorek, 10 kwietnia 2018

Widziałeś remont nabrzeża Siadle Dolnym ?

jotka 05:24 wtorek, 10 kwietnia 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!