DPD + sprawy + kino

Czwartek, 12 kwietnia 2018 · Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
Po załatwieniu ważnych spraw "na mieście" kino Pionier i niezły film "Twarz" Szumowskiej.

Komentarze (3)

Boska recenzja, muszę obejrzeć! :)

Trollking 20:55 wtorek, 17 kwietnia 2018

Najlepszą recenzją niech będzie niesmak pewnego prawicowego znajomego, który uznał to za „antypolski paszkwil na kościół” ;)

Bardzo dobry film, szczerze polecam.

michuss 20:41 wtorek, 17 kwietnia 2018

Słyszałem dobre opinie, jak rozumiesz potwierdzasz? No i zapewne podejście do polskości "nasze" raczej :)

Trollking 20:33 wtorek, 17 kwietnia 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!