DPD + sprawy

Poniedziałek, 16 kwietnia 2018 · Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
Trochę spraw do załatwienia - jedna tu, druga tam i się tych kilometrów nazbierało.

W okolicach Cukrowej spotkałem słynny szczeciński duet: jotwu i jotka. Pozdrowienia!

Komentarze (4)

Jak to ładnie brzmi słynny duet :) pozdro :)

jotka 20:39 wtorek, 17 kwietnia 2018

Fajny i klimatyczny hotelik można by z tego zrobić :)

Trollking 20:32 wtorek, 17 kwietnia 2018

Ten opuszczony budynek stoi w Kijewie, tuż koło największego skrzyżowania z wylotówką do autostrady. Z tego co pamiętam to jeszcze 10 lat temu był zamieszkany.

Pozdrowienia!

michuss 07:36 wtorek, 17 kwietnia 2018

Ho ho tych spraw do załatwienia musiało być sporo, skoro wyszło Tobie ponad 60 km. Obiekt na foto to dla mnie zagadka gdzie to jest ? To Kuba Ciebie wypatrzył na ruchliwej i niebezpiecznej Cukrowej , no ale to moje "sokole oko". Pozdrowienia od nas obu.

jotwu 05:41 wtorek, 17 kwietnia 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!