DPD
Wtorek, 17 kwietnia 2018
· Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
Po pracy wizyta u dentysty, ale ze względów praktycznych rower
zostawiłem w porcie. Powrót dopiero wieczorem, ale było tak pięknie, że
dosypałem kilometrów jadąc przez Rajkowo-Kurów.









