DPD

Wtorek, 17 kwietnia 2018 · Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
Po pracy wizyta u dentysty, ale ze względów praktycznych rower zostawiłem w porcie. Powrót dopiero wieczorem, ale było tak pięknie, że dosypałem kilometrów jadąc przez Rajkowo-Kurów.


Komentarze (2)

Fajny klimat tego zdjęcia :)

Trollking 19:58 środa, 18 kwietnia 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!