DPPD
Środa, 18 kwietnia 2018
· Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
Rano "scysja" na lewoskręcie w Krygiera. Panu nie spodobało się, że
mijam korek z prawej strony i stanąłem na koniec między nim a autobusem.
Obyło się bez rękoczynów, człowiek nawet kulturalny: "dlaczego PAN mnie
wyprzedza z prawej strony?"... :)
Po południu do pracy nr 2, potem przez rżniętą bez opamiętania PB...


Po południu do pracy nr 2, potem przez rżniętą bez opamiętania PB...











