DPPD

Środa, 18 kwietnia 2018 · Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
Rano "scysja" na lewoskręcie w Krygiera. Panu nie spodobało się, że mijam korek z prawej strony i stanąłem na koniec między nim a autobusem. Obyło się bez rękoczynów, człowiek nawet kulturalny: "dlaczego PAN mnie wyprzedza z prawej strony?"... :)

Po południu do pracy nr 2, potem przez rżniętą bez opamiętania PB...





Komentarze (2)

Kulturka kulturką, ale odświeżanie kodeksu drogowego raz na jakieś pięć lat panu by się przydało :)

Trollking 18:51 środa, 25 kwietnia 2018

Dawno nie byłem PB ,trzeba się będzie wybrać i odświeżyć szlaki

strus 17:57 środa, 25 kwietnia 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!