DPD + Gryfino

Czwartek, 19 kwietnia 2018 · Komentarze(3)
Kategoria wycieczka
Rano po długim czasie przez Zaleskie Łęgi. Jesto ok, sucho, błota, ani kopnego piachu nie ma.

Po pracy sprawy w banku, potem lody u Dutkiewicza na Jagiellońskiej, gdzie przy okazji rozmowa ze starszą panią, pionierką Szczecina na temat np. dzisiejszej rocznicy powstania w getcie warszawskim. Po lodach przyszła kolej na zakupy w "oszą" i domknięcie rundki przez Gryfino.













Komentarze (3)

Ta genialna granica jest między Neurochlitz/Staffelde a Pargowem.

michuss 13:48 czwartek, 26 kwietnia 2018

Genialna ta granica bez szlabanów :)

Trollking 18:52 środa, 25 kwietnia 2018

A w którym miejscu ta granica?

strus 17:59 środa, 25 kwietnia 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!