Przymiarka Igi do roweru

Sobota, 28 kwietnia 2018 · Komentarze(2)
Kategoria wycieczka, z Igą
Pierwsza jazda z córeczką. Ale nie, że w foteliku, tylko "solo" :) W sumie była to przymiarka do roweru, który być może wkrótce będzie jej.

Komentarze (2)

Zupełnie zapomniałem, że masz dziecko :) I to śmigające! ;)

Trollking 17:08 poniedziałek, 30 kwietnia 2018

Szybko rośnie te twoje oczko w głowie

strus 15:50 poniedziałek, 30 kwietnia 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!