Z portu przez "chociwelkę" i Bukową








"Nieco okrężną" Powiedziałbym że bardzo okrężną :D no i powodzenia na trzysetce :)
Trendix 22:32 poniedziałek, 30 kwietnia 2018
Faktycznie, interesująca jej historia. I nawet w filmie wystąpiła :)
Trollking 19:46 poniedziałek, 30 kwietnia 2018
DW142, znana też jako betonówka (od nawierzchni, która właśnie jest zmieniana na asfalt) lub berlinka. Wygooglaj sobie. Bardzo ciekawa historia. To autostrada, która w domyśle miała łączyć Berlin z Królewcem. Prace przerwała wojna. A na ile były zaawansowane możesz zobaczyć na satelicie - począwszy od skrzyżowania z DK20 koło Chociwla i dalej na wschód :)
michuss 18:40 poniedziałek, 30 kwietnia 2018
Co to "chociwelka"? Brzmi jak kocimiętka :)
Trollking 17:10 poniedziałek, 30 kwietnia 2018
Do Bukowej zawsze warto. Polecam :)
michuss 16:51 poniedziałek, 30 kwietnia 2018
Dawno nie bylim ;) w Bukowej trzeba bedzie kiedyś ja odwiedzić :)
jotka 16:47 poniedziałek, 30 kwietnia 2018
4/4 ;)
michuss 16:10 poniedziałek, 30 kwietnia 2018
Widzę że wszystkie fotki z bliski mi terenów.Droga do Cisewa,Cisewo,droga do Kołbacza i Kołowo
strus 15:52 poniedziałek, 30 kwietnia 2018
Pozdrawiam! :)
michuss 06:36 poniedziałek, 30 kwietnia 2018
Z opisu widać, że Twoja wycieczka prowadziła przez tereny, których nie znamy. W niedzielę przejechaliśmy podobne dystanse, mam zbliżoną ilość spalonych kalorii chociaż wątpię w wiarygodność tego wskaźnika, natomiast zupełnie nie da się porównywać danych dotyczących średniej szybkości jazdy :-) - jeździsz bardzo szybko.
jotwu 05:03 poniedziałek, 30 kwietnia 2018