Z portu przez "chociwelkę" i Bukową

Niedziela, 29 kwietnia 2018 · Komentarze(10)
Kategoria wycieczka
Powrót z portu do domu, nieco okrężną drogą. Między innymi przez wciąż jeszcze nie otwartą dla ruchu "chociwelkę" - to ostanie chwile spokoju na tej trasie. Potem dawno nie jeżdżonymi drogami w okolicy Sowna - dojechałem przez Wielichówko i Cisewo aż do Morzyczyna. Stamtąd powrót przez Jęczydół i Kołbacz do domu. Ale z Kołbacza nie przez Stare Czarnowo, tylko od Śmierdnicy przez Drogę Bieszczadzką.








Komentarze (10)

"Nieco okrężną" Powiedziałbym że bardzo okrężną :D no i powodzenia na trzysetce :)

Trendix 22:32 poniedziałek, 30 kwietnia 2018

Faktycznie, interesująca jej historia. I nawet w filmie wystąpiła :)

Trollking 19:46 poniedziałek, 30 kwietnia 2018

DW142, znana też jako betonówka (od nawierzchni, która właśnie jest zmieniana na asfalt) lub berlinka. Wygooglaj sobie. Bardzo ciekawa historia. To autostrada, która w domyśle miała łączyć Berlin z Królewcem. Prace przerwała wojna. A na ile były zaawansowane możesz zobaczyć na satelicie - począwszy od skrzyżowania z DK20 koło Chociwla i dalej na wschód :)

michuss 18:40 poniedziałek, 30 kwietnia 2018

Co to "chociwelka"? Brzmi jak kocimiętka :)

Trollking 17:10 poniedziałek, 30 kwietnia 2018

Do Bukowej zawsze warto. Polecam :)

michuss 16:51 poniedziałek, 30 kwietnia 2018

Dawno nie bylim ;) w Bukowej trzeba bedzie kiedyś ja odwiedzić :)

jotka 16:47 poniedziałek, 30 kwietnia 2018

4/4 ;)

michuss 16:10 poniedziałek, 30 kwietnia 2018

Widzę że wszystkie fotki z bliski mi terenów.Droga do Cisewa,Cisewo,droga do Kołbacza i Kołowo

strus 15:52 poniedziałek, 30 kwietnia 2018

Pozdrawiam! :)

michuss 06:36 poniedziałek, 30 kwietnia 2018

Z opisu widać, że Twoja wycieczka prowadziła przez tereny, których nie znamy. W niedzielę przejechaliśmy podobne dystanse, mam zbliżoną ilość spalonych kalorii chociaż wątpię w wiarygodność tego wskaźnika, natomiast zupełnie nie da się porównywać danych dotyczących średniej szybkości jazdy :-) - jeździsz bardzo szybko.

jotwu 05:03 poniedziałek, 30 kwietnia 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!