Komentarze (8)

Chłopaki to nie jest moja pierwsza praca :D

jotka 17:47 wtorek, 29 maja 2018

Michał o czym ty rozmawiaz
Ciesz się ze Kuba dorósł do pierwszej pracy

marekburdzy 16:29 niedziela, 27 maja 2018

Kuba, co się śmiejesz? Może też kiedyś dojrzejesz to decyzji, by mieć więcej niż jedną pracę ;)))

michuss 13:36 piątek, 25 maja 2018

DPPD : D

jotka 18:10 czwartek, 24 maja 2018

Też ładnie, ale jeszcze bardziej zakręcono :)

Trollking 17:28 czwartek, 24 maja 2018

Dość proste: D to dom, P - praca bez rozróżniania która ;)

michuss 12:37 czwartek, 24 maja 2018

W tych Twoich skrótach [tytuły] już się zamotałem

strus 11:48 czwartek, 24 maja 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!