DPPD
Środa, 23 maja 2018
· Komentarze(8)
Kategoria komunikacyjnie
Chłopaki to nie jest moja pierwsza praca :D
jotka 17:47 wtorek, 29 maja 2018
Michał o czym ty rozmawiaz
marekburdzy 16:29 niedziela, 27 maja 2018
Ciesz się ze Kuba dorósł do pierwszej pracy
Kuba, co się śmiejesz? Może też kiedyś dojrzejesz to decyzji, by mieć więcej niż jedną pracę ;)))
michuss 13:36 piątek, 25 maja 2018
DPPD : D
jotka 18:10 czwartek, 24 maja 2018
Też ładnie, ale jeszcze bardziej zakręcono :)
Trollking 17:28 czwartek, 24 maja 2018
Dość proste: D to dom, P - praca bez rozróżniania która ;)
michuss 12:37 czwartek, 24 maja 2018
W tych Twoich skrótach [tytuły] już się zamotałem
strus 11:48 czwartek, 24 maja 2018