Kijewo - Centrum na miejskim

Niedziela, 27 maja 2018 · Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
Na miejskim przez pół miasta. Wstrząsające przeżycie ;) Choć przyznam, że trafił mi się sprawny i całkiem udany egzemplarz.

Komentarze (4)

Zdradziłeś, więc już pewnie rezerwacja jest na trzy miesiące do przodu :)

Trollking 21:11 poniedziałek, 4 czerwca 2018

Masz szczęście że siodełko nie wylatało :D

Trendix 15:42 niedziela, 3 czerwca 2018

94647 :P

michuss 21:52 piątek, 1 czerwca 2018

Teraz 9/10 użytkowników w myślach zazdrości i prosi o numer tego akurat egzemplarza :)

Trollking 20:45 piątek, 1 czerwca 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!