Z portu do domu przez Gellin

Niedziela, 7 października 2018 · Komentarze(5)
Kategoria wycieczka
MAPA

Świetna pogoda, świetny wieczór na rower po pracowitym tygodniu i weekendzie.






Komentarze (5)

Trollking - jeździłem i z tego co pamiętam było całkiem spoko, nic gorzej jak po asfalcie. Tzn. mówię o sytuacji, gdy nie ma śniegu, bo oni chyba tych dróg nie odśnieżają.

strus - nie ma sprawiedliwości na świecie ;)

michuss 09:04 sobota, 13 października 2018

Ty miałeś świetną pogodę a ja kilkadziesiąt kilometrów od Ciebie zmarzłem i przewiało mnie a słońca nie widziałem nawet przez sekundę.

strus 18:25 piątek, 12 października 2018

A zimą jak się po tym jeździ? :)

Trollking 21:29 wtorek, 9 października 2018

W ogóle jestem amatotem tych gładkich jak stół, niemieckich płytówek. Moja ulubiona to ta z Ladenthin do Lebehn, najlepiej jechana w dół :)

michuss 11:18 wtorek, 9 października 2018

fajna ta betonówka w Gellin :)

tunislawa 21:00 poniedziałek, 8 października 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!