DP

Poniedziałek, 8 października 2018 · Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
Tylko do pracy, bo potem, wieczorem, wybrałem się wreszcie na film "Kler" - rowerem bym się nie wyrobił.

Komentarze (3)

Nie no, antykościelny to jest, ale nie antyreligijny :) Ja się pozytywnie zdziwiłem samą akcją, bo spodziewałem się bardziej topornej narracji, a tu i zaskoczenie, i znakomita gra aktorska robiły swoje. Na szczęście obejrzałem chyba w trzecim dniu po premierze, więc żadne przecieki do mnie nie dotarły.

Smarzowski jak na moje kiedyś dostanie Oscara za całokształt :)

Trollking 21:42 sobota, 13 października 2018

Bardzo podobał mi się, świetny Gajos, rewelacyjny Więckiewicz i Jakubik, Braciak demoniczny :) A ostatnie miano jakim bym go określił to "antykościelny".

michuss 21:32 sobota, 13 października 2018

I jak wrażania po tym "obrazoburczym" filmie? :)

Trollking 21:26 sobota, 13 października 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!