Reptowo

Niedziela, 10 lutego 2019 · Komentarze(10)
Kategoria wycieczka
MAPA

Po ciekawej wycieczce w nieznanym terenie (wczorajsze Siekierki) wypad w znajome, zjechane do bólu strony. Z ciekawszych rzeczy z tego wyjazdu - w Bukowej było polowanie i w okolicy arboretum w Glinnej spotkałem najpierw duże stado dzików, a chwilę potem gromadkę jeleni. Niestety nie zdążyłem wyjąć aparatu.




Komentarze (10)

Michał to musiała być poprawiona ,bo gdy ostatnio nią jechałem tak dobrze nie wyglądała.

strus 13:21 wtorek, 26 lutego 2019

strus, no jak to? Reptowo - Sowno :)

michuss 09:24 wtorek, 26 lutego 2019

A co to za droga na drugiej fotce?

strus 16:16 poniedziałek, 25 lutego 2019

T. Wzruszenie autentyczne, podszyte życzliwą chęcią do zaczepki. :) Ale już się wycofuję...
M. Wszechpolacy i narodowcy troszczą się o czystość ideologiczną i moralną narodu. O zwierzęta troszczą się leśnicy w lasach i członkowie kół łowieckich.

yurek55 13:55 poniedziałek, 25 lutego 2019

Yurek - doceniam Twoje wzruszenie. Na pewno wzięło się ze szczerych pobudek, a nie chęci do zaczepki, prawda? :)

Prawda? :)

Tak, jestem przeciw polowaniom oraz rzezi karpi. Dobrze o tym wiesz. Więc cokolwiek tu napiszę, będzie powodem do krytyki mojego sposobu myślenia. Ale daj mi je mieć.

Michuss - odsłuchałeś audycję, o której kiedyś pisałem? Jeśli nie, a będziesz miał chwilę czasu, namawiam :)

Trollking 23:10 niedziela, 24 lutego 2019

Mówiąc szczerze tysiąc razy wolę taką troskę niż „troskę” wszechpolaków czy innych „narodowców” :)

michuss 22:28 niedziela, 24 lutego 2019

Michał, ja do T-Kinga. Wzruszyłem się jego troską. ????

yurek55 22:24 niedziela, 24 lutego 2019

Nic w tym wpisie nie ma o obronie dzików. Ale tak, pamiętam zdanie jednego z największych fachowców od ASF, który ostrzegał, że takie polowania, szczególnie w strefach zagrożonych to prosta droga do rozprzestrzenienia się choroby. Bo tak, dzik jest źródłem wirusa, ale jeszcze bardziej istotny w jego przenoszeniu jest kto? Człowiek.

Karpie na święta jadam, ale kupuję już wyfiletowane. Do głowy by mi nie przyszło tłuc się przez pół miasta z rybą w foliówce.

michuss 21:59 niedziela, 24 lutego 2019

Jeszcze jeden obrońca dzików? Karpi też? :)

yurek55 21:30 niedziela, 24 lutego 2019

Mam nadzieję, że jeszcze żywych (i że tak pozostało)? :)

Trollking 21:27 niedziela, 24 lutego 2019
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!