DPD + miasto
Wtorek, 30 lipca 2019
· Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
A ten znów o żarciu ;] proponuję podjadanie Calgonu, bo inaczej wywali Ci bęben ;D;D
mors 23:28 czwartek, 29 sierpnia 2019
Jak tak można???? Skandal! :)
Trollking 20:39 poniedziałek, 26 sierpnia 2019
Jestem dokładnie przeciwnego zdania. Tylko w pudełku :)))
michuss 08:18 poniedziałek, 26 sierpnia 2019
Lody bez wafelka to nie lody.
Trollking 21:12 niedziela, 25 sierpnia 2019
A co, czasem trzeba ostro mówić prawdę! :P