Komentarze (4)

A ten znów o żarciu ;] proponuję podjadanie Calgonu, bo inaczej wywali Ci bęben ;D;D

mors 23:28 czwartek, 29 sierpnia 2019

Jak tak można???? Skandal! :)

Trollking 20:39 poniedziałek, 26 sierpnia 2019

Jestem dokładnie przeciwnego zdania. Tylko w pudełku :)))

michuss 08:18 poniedziałek, 26 sierpnia 2019

Lody bez wafelka to nie lody.

A co, czasem trzeba ostro mówić prawdę! :P

Trollking 21:12 niedziela, 25 sierpnia 2019
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!