DPD + miasto + odebrać Jurka57

Czwartek, 1 sierpnia 2019 · Komentarze(6)
Kategoria komunikacyjnie

MAPA

Rano do piekarni Reczyńskich po świetne bułki i jeszcze lepszy razowiec. Obudziłem się przed 5 i stwierdziłem, że "gnić" w łóżku nie ma co...

Po pracy na Bramę Portową odebrać Jurka57, potem piwko i dyskusje do nocy o wszystkim, a najwięcej o BSach :)





Komentarze (6)

Ostatnie zdjęcie idealne na powitałkę ;)

mors 23:26 czwartek, 29 sierpnia 2019

Jakiej opery? :)

Trollking 20:41 poniedziałek, 26 sierpnia 2019

A ... no właśnie ?
Na spotkanie z Michałem wyszedłem prosto z opery ! :-)

Jurek57 09:05 poniedziałek, 26 sierpnia 2019

BS z kobietami się nie wyklucza :)

Pierwszy raz widzę Jurka na rowerze w cywilu :)

Trollking 21:13 niedziela, 25 sierpnia 2019

Właśnie! :)))

michuss 18:59 niedziela, 25 sierpnia 2019

I o kobietach ! :-)

Jurek57 18:49 niedziela, 25 sierpnia 2019
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!