DPD + miasto + odebrać Jurka57
Czwartek, 1 sierpnia 2019
· Komentarze(6)
Kategoria komunikacyjnie
Rano do piekarni Reczyńskich po świetne bułki i jeszcze lepszy razowiec. Obudziłem się przed 5 i stwierdziłem, że "gnić" w łóżku nie ma co...
Po pracy na Bramę Portową odebrać Jurka57, potem piwko i dyskusje do nocy o wszystkim, a najwięcej o BSach :)











