DPD
Smutny to czas, gdy jedyna szansa na legalne wyjście na rower to dojazd i powrót z pracy. Rano 7 stopni, po południu 21 - i weź tu dobierz ubranie ;)
DST
23.99 km
Czas
01:05
VAVG
22.14 km/h
VMAX
45.40 km/h
Temp.
18.0 °C
Kalorie 761 kcal
W górę
142 m
Sprzęt Marian
Aktywność Jazda na rowerze
Komentarze (7)
Ach ci okupanci ... ? Oni już wtedy wiedzieli że człowiek w maseczce dłużej i niepotrzebnie się męczy. Zwłaszcza kiedy wdychał "morowe powietrze" ! ;-(
Jurek57 17:18 niedziela, 19 kwietnia 2020
Pisz za siebie ;p (albo zrób Przeł. Kark. w maseczce :D ;) ) ja już przy 19* w maseczce/kominie jestem "przemęczony" ;ppp
mors 07:20 niedziela, 19 kwietnia 2020
Przemęczymy. Ludzie za okupacji mieli gorzej ;))) Choć fakt faktem mogli bez maseczek jeździć... ;)
michuss 05:46 niedziela, 19 kwietnia 2020
Największy dopiero się zaczyna - lato w maseczkach O_O i tak półtora roku prawdopodobnie xD
mors 23:31 sobota, 18 kwietnia 2020
Oby to był koniec absurdów. W Szczecinie nie zauważyłem większych zmian. Rowerzystów tyle co zwykle, ale na ulicach pustki.
michuss 23:20 sobota, 18 kwietnia 2020
W Jeleniej jeździ więcej ludzi niż normalnie xD
mors 22:37 sobota, 18 kwietnia 2020
Można legalnie i bez tego, ale nie ma co już wałkować tematu, bo chyba na razie koniec absurdów :)
Trollking 20:28 sobota, 18 kwietnia 2020