DPD

Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 · Komentarze(7)
Kategoria komunikacyjnie
Smutny to czas, gdy jedyna szansa na legalne wyjście na rower to dojazd i powrót z pracy. Rano 7 stopni, po południu 21 - i weź tu dobierz ubranie ;)

Komentarze (7)

Ach ci okupanci ... ?
Oni już wtedy wiedzieli że człowiek w maseczce dłużej i niepotrzebnie się męczy.
Zwłaszcza kiedy wdychał "morowe powietrze" ! ;-(

Jurek57 17:18 niedziela, 19 kwietnia 2020

Pisz za siebie ;p (albo zrób Przeł. Kark. w maseczce :D ;) ) ja już przy 19* w maseczce/kominie jestem "przemęczony" ;ppp

mors 07:20 niedziela, 19 kwietnia 2020

Przemęczymy. Ludzie za okupacji mieli gorzej ;))) Choć fakt faktem mogli bez maseczek jeździć... ;)

michuss 05:46 niedziela, 19 kwietnia 2020

Największy dopiero się zaczyna - lato w maseczkach O_O i tak półtora roku prawdopodobnie xD

mors 23:31 sobota, 18 kwietnia 2020

Oby to był koniec absurdów.

W Szczecinie nie zauważyłem większych zmian. Rowerzystów tyle co zwykle, ale na ulicach pustki.

michuss 23:20 sobota, 18 kwietnia 2020

W Jeleniej jeździ więcej ludzi niż normalnie xD

mors 22:37 sobota, 18 kwietnia 2020

Można legalnie i bez tego, ale nie ma co już wałkować tematu, bo chyba na razie koniec absurdów :)

Trollking 20:28 sobota, 18 kwietnia 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!