Komentarze (6)

Wystarczą podeszwy :P

michuss 05:45 niedziela, 19 kwietnia 2020

No i dobre buty trza mieć ;p ;)

mors 23:29 sobota, 18 kwietnia 2020

Zakosami :P

michuss 23:22 sobota, 18 kwietnia 2020

Jak to zjechać bezhamulcowo?? ;p ;)

mors 22:38 sobota, 18 kwietnia 2020

To na szczęście nieco wydłużony wariant ;)

michuss 20:26 sobota, 18 kwietnia 2020

Przy takiej drodze do pracy rozważałbym zasiłek dla bezrobotnych, hehe :)

Trollking 20:22 sobota, 18 kwietnia 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!