Do paczkomatu
Środa, 8 kwietnia 2020
· Komentarze(8)
Kategoria komunikacyjnie
Na jedno wychodzi. Jedyne co trzeba zrobić to wyjąć telefon ;)
michuss 19:35 niedziela, 19 kwietnia 2020
Ja otwieram zdalnie za pomocą apki
strus 19:20 niedziela, 19 kwietnia 2020
Niech spierrrr... ;)
michuss 05:47 niedziela, 19 kwietnia 2020
https://www.geekweek.pl/news/2020-04-18/gotowe-a-jednak-sledza-nas-bez-naszej-wiedzy-i-zgody-kontrowersyjna-decyzja-polskiego-rzadu/
mors 23:53 sobota, 18 kwietnia 2020
;>
Kto teraz jeździ z telefonem?? ;)
mors 23:33 sobota, 18 kwietnia 2020
Dziwne. U mnie zadziałało od ręki. Podstawiłem telefon pod czytnik i się samo otworzyło :)
michuss 23:18 sobota, 18 kwietnia 2020
Ja też. Tzn. poddałem się bez walki. ;]
mors 22:36 sobota, 18 kwietnia 2020
Udało Ci się rozgryźć bezdotykowy odbiór paczki po kodzie QR? Ja się poddałem :)
Trollking 20:36 sobota, 18 kwietnia 2020