Do paczkomatu

Środa, 8 kwietnia 2020 · Komentarze(8)
Kategoria komunikacyjnie

Komentarze (8)

Na jedno wychodzi. Jedyne co trzeba zrobić to wyjąć telefon ;)

michuss 19:35 niedziela, 19 kwietnia 2020

Ja otwieram zdalnie za pomocą apki

strus 19:20 niedziela, 19 kwietnia 2020

Niech spierrrr... ;)

michuss 05:47 niedziela, 19 kwietnia 2020

https://www.geekweek.pl/news/2020-04-18/gotowe-a-jednak-sledza-nas-bez-naszej-wiedzy-i-zgody-kontrowersyjna-decyzja-polskiego-rzadu/
;>

mors 23:53 sobota, 18 kwietnia 2020

Kto teraz jeździ z telefonem?? ;)

mors 23:33 sobota, 18 kwietnia 2020

Dziwne. U mnie zadziałało od ręki. Podstawiłem telefon pod czytnik i się samo otworzyło :)

michuss 23:18 sobota, 18 kwietnia 2020

Ja też. Tzn. poddałem się bez walki. ;]

mors 22:36 sobota, 18 kwietnia 2020

Udało Ci się rozgryźć bezdotykowy odbiór paczki po kodzie QR? Ja się poddałem :)

Trollking 20:36 sobota, 18 kwietnia 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!