Gardno przez Gryfino

Wtorek, 21 kwietnia 2020 · Komentarze(7)
Kategoria wycieczka
MAPA

Marzyła mi się ta rundka w czasie domowej kwarantanny. No to jak już można "rekreacyjnie" - zrobiłem ją. Do Gryfina standardowo przez Łubnicę, wał, Żabnicę do Gryfina. Tamże smutny, przygnębiający widok zablokowanej drogi prowadzącej do Niemiec, a konkretniej do ulubionego Mescherin i Oder-Neisse Radweg, więc odbicie osiedlowymi ulicami i przez las do Wełtynia. Dalej poszród rzepakowych pól ku Gardnu, Wysokiej, skąd przez las do Binowa. Podjazd Drogą Mazowiecką, zjazd Kołowską i jestem w domu. To sobie jeszcze Liebfraumlich na śniadanie nalałem, żeby rano czasu zaoszczędzić ;)))







Komentarze (7)

Dobrze, że w ogóle możemy bez stresu się poruszać..

davidbaluch 12:57 czwartek, 23 kwietnia 2020

No właśnie. Ciekawe zagadnienie - czekam na relację :)

Trollking 19:19 wtorek, 21 kwietnia 2020

Formalnie nie jest to przecież zakaz ruchu. To raz. Dwa, że po drugiej stronie mostu są jeszcze (wciąż polskie) drogi po łąkach Międzyodrza, czyli można sobie tam wjechać. Dwa km dalej jest kolejny most. I tam już na pewno przejazdu nie ma. Może się wybiorę z ciekawości zobaczyć jak to wygląda.

michuss 19:14 wtorek, 21 kwietnia 2020

No ale w sumie zamknięty tylko prawy pas, a znak mówiący o drodze zamkniętej można (dosłownie) obejść. Anglik by się wykłócił :)

Trollking 19:03 wtorek, 21 kwietnia 2020

dzieki !!!!

tunislawa 18:21 wtorek, 21 kwietnia 2020

Oto jest mapka, którą dał nam pan (Wahoo) :P ;)))

michuss 18:19 wtorek, 21 kwietnia 2020

nie ma mapki ??? a chciałam podpatrzyć !

tunislawa 18:17 wtorek, 21 kwietnia 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!