Gardno przez Gryfino
Wtorek, 21 kwietnia 2020
· Komentarze(7)
Kategoria wycieczka
Marzyła mi się ta rundka w czasie domowej kwarantanny. No to jak już można "rekreacyjnie" - zrobiłem ją. Do Gryfina standardowo przez Łubnicę, wał, Żabnicę do Gryfina. Tamże smutny, przygnębiający widok zablokowanej drogi prowadzącej do Niemiec, a konkretniej do ulubionego Mescherin i Oder-Neisse Radweg, więc odbicie osiedlowymi ulicami i przez las do Wełtynia. Dalej poszród rzepakowych pól ku Gardnu, Wysokiej, skąd przez las do Binowa. Podjazd Drogą Mazowiecką, zjazd Kołowską i jestem w domu. To sobie jeszcze Liebfraumlich na śniadanie nalałem, żeby rano czasu zaoszczędzić ;)))












