DP-Bukowa-D

Poniedziałek, 20 kwietnia 2020 · Komentarze(9)
Kategoria wycieczka
MAPA

Powrót z pracy przez las. Na legalu, bo OTWARLI od 20 kwietnia. Ciekawe na jak długo, bo susza straszna.

Przy okazji zaliczyłem budowaną od kilku tygodni kluczową DDRkę łączącą Klęskowo/Bukowe z Płonią. Kluczowa, bo dzięki niej można się będzie wydostać sensownie ze Szczecina i dotrzeć bezpiecznie aż nad Miedwie i dalej do Stargardu. Cieszy bardzo ta inwestycja, szkoda tylko, że tak późno, bo całe lata brnąłem przez błota tamtędy kursując w relacji Stargard-Szczecin-Stargard ;)





Komentarze (9)

Ona się będzie zaczynać przy tym przejeździe kolejowym na Dąbskiej.

michuss 08:51 środa, 22 kwietnia 2020

Dzięki Michał a myślałem że będzie od 2,5 km -autostrada

strus 08:21 środa, 22 kwietnia 2020

Proszę, od piątego km.

michuss 19:46 wtorek, 21 kwietnia 2020

Można mapkę do tej trasy,zaciekawiła mnie ta DDR-ka budowana.

strus 19:24 wtorek, 21 kwietnia 2020

Super!

Trollking 19:04 wtorek, 21 kwietnia 2020

To była linia normalnotorowa. I obeszło się będ wycinek, bo po starotorzu wiodła licha droga.

michuss 19:00 wtorek, 21 kwietnia 2020

Spoko to będzie się prezentowało. To pozostałość jakichś wąskich torów czy wycineczka poszła? :)

Trollking 18:57 wtorek, 21 kwietnia 2020

No myślę, że tak. Wygląda raczej na kwestię tygodni niż miesięcy.

michuss 18:20 wtorek, 21 kwietnia 2020

kiedy zrobią do konca ...w tym roku ?

tunislawa 18:20 wtorek, 21 kwietnia 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!