DP-Bukowa-D
Poniedziałek, 20 kwietnia 2020
· Komentarze(9)
Kategoria wycieczka
Powrót z pracy przez las. Na legalu, bo OTWARLI od 20 kwietnia. Ciekawe na jak długo, bo susza straszna.
Przy okazji zaliczyłem budowaną od kilku tygodni kluczową DDRkę łączącą Klęskowo/Bukowe z Płonią. Kluczowa, bo dzięki niej można się będzie wydostać sensownie ze Szczecina i dotrzeć bezpiecznie aż nad Miedwie i dalej do Stargardu. Cieszy bardzo ta inwestycja, szkoda tylko, że tak późno, bo całe lata brnąłem przez błota tamtędy kursując w relacji Stargard-Szczecin-Stargard ;)











