Gardno przez Dobropole

Wtorek, 28 kwietnia 2020 · Komentarze(7)
Kategoria wycieczka
MAPA

Kolejna rundka przed pracą. Tym razem biorę po długim czasie Hankę. Wciąż kwitną i pachną rzepaki. To jest ten krótki, bardzo fajny, typowo wiosenny czas :) Trasa taka sobie pod szosówkę, parę razy zazgrzytałem zębami z troski o koła, ale obeszło się bez zniszczeń ;)





Komentarze (7)

Ze mną nie ma lekko :)

Trollking 20:40 wtorek, 28 kwietnia 2020

Tak czułem, że sprawdzisz ;)

michuss 20:39 wtorek, 28 kwietnia 2020

Nie ma zespołu Kultywator Prostki! :) W przeciwieństwie do Dolcana Ząbki :)

Trollking 20:32 wtorek, 28 kwietnia 2020

Dawid, też tak myślę.

strus, przed 8 jeszcze ruszałem.

Troll, zawsze to lepsze niż Dolcan Ząbki albo Kultywator Prostki ;)))

michuss 20:29 wtorek, 28 kwietnia 2020

Rzepak i Hanka mogłyby być razem w herbie Korony Kielce albo Jagiellonii Białystok :)

Trollking 20:19 wtorek, 28 kwietnia 2020

Wcześnie musiałeś wyjechać skoro pierwszy komentarz jeszcze przed trzynastą.

strus 17:11 wtorek, 28 kwietnia 2020

Fajny dystans jak na rundkę przed pracą.

davidbaluch 10:37 wtorek, 28 kwietnia 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!