Gardno przez Dobropole
Wtorek, 28 kwietnia 2020
· Komentarze(7)
Kategoria wycieczka
Kolejna rundka przed pracą. Tym razem biorę po długim czasie Hankę. Wciąż kwitną i pachną rzepaki. To jest ten krótki, bardzo fajny, typowo wiosenny czas :) Trasa taka sobie pod szosówkę, parę razy zazgrzytałem zębami z troski o koła, ale obeszło się bez zniszczeń ;)











