Dobropole przez Gardno

Środa, 29 kwietnia 2020 · Komentarze(2)
Kategoria wycieczka
MAPA

Taka sama pętla jak wczoraj, z tym, że przejechana w odwrotnym kierunku i na innym rowerze. I w innych warunkach pogodowych - wczoraj było wiosennie, niemal letnio, a dziś chłodno, momentami nawet kropiło. I dobrze. Niech popada trochę.



Komentarze (2)

No, wymowne to miejsce. Specjalnie zatrzymałem się, żeby zrobić takie ujęcie :/

michuss 19:37 środa, 29 kwietnia 2020

Powoli staje się to "pustynią bukową"... :/

Trollking 19:35 środa, 29 kwietnia 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!