Gardno przez Dobropole

Czwartek, 30 kwietnia 2020 · Komentarze(5)
Kategoria wycieczka
MAPA

Ponownie przed pracą, tym razem na Hance, więc tak jak dwa dni temu - kierunek: najpierw Bukowa, Dobropole Gryfińskie, a potem przez Glinna do ronda w Gardnie, gdzie zjazd przez Wysoką Gryfińską do Chlebowa. Skręt na Stare Brynki, trochę rąbania po dziurawym asfalcie do DK31 w Nowych Brynkach, skręt w prawo i prosto do domu. Fajna rundka przed pracą, choć trzeba wcześnie wyjechać albo się sprężać. Wybieram to pierwsze :) Największa atrakcja to rzepakowe pola za Glinna. Bardzo to ulotne, a ten zapach bije wszystko na głowę. I co najważniejsze daje pewien "oddech" od tego wirusowego szaleństwa.

Jedyne zdjęcie pod pomnikiem. Ale nie podaję lokalizacji, bo zaraz jacyś domorośli specjaliści od historii ustalą co autor tak naprawdę chciał przekazać, a czego nie mógł w owych czasach i przerobią na swoją modłę ;)))

Komentarze (5)

No tak. Godni zapomnienia, bo ważniejsi są aktualnie ci mordujący rodaków po lasach...

Trollking 21:21 piątek, 1 maja 2020

Poświęcony tym polskim żołnierzom co mieli pecha iść w „złym towarzystwie”...

michuss 21:05 piątek, 1 maja 2020

Niestety nie widzę, co jest napisane na pomniku, ale zakładam, że nie spodobałoby się to rodzimym - wciąż walczącym - antykomunistom, urodzonym głównie już dawno po upadku komuny :)

Trollking 20:44 piątek, 1 maja 2020

Dzięki za czujność. Uzupełniłem. Tamto to jest Vmax ;)

michuss 20:06 piątek, 1 maja 2020

a średnia ??? chyba niemożliwe ! ...za dużo górek ;)

tunislawa 19:32 piątek, 1 maja 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!