Drzenin przez Czepino

Piątek, 1 maja 2020 · Komentarze(8)
Kategoria wycieczka
MAPA

Co tu wiele pisać. Rzepakowa runda. Na Marianie, więc parę bocznych dróg przejechanych, w tym kilka po raz pierwszy - objazd "górą" z Czepina w kierunku Wełtynia, a potem droga, która nurtowała mnie od dawna, a stanowiąca fajny skrót z Glinnej do Dobropola.

Pogoda miała być marna, a tymczasem... wystarczy spojrzeć na zdjęcia. Z drugiej strony szkoda, bo by się przydało trochę tego deszczu...



Komentarze (8)

Przed chwilą też „pokropiło”, a jutro po południu szykuje się ponoć większa zlewa. I dobrze!

michuss 21:04 piątek, 1 maja 2020

Fajne, znane mi z aktualności barwy :) Tyle że pod Poznaniem na szczęście popadało - czego i Wam życzę!

Trollking 20:46 piątek, 1 maja 2020

Całkiem ok. Nawet nie zauważyłem, że go przejechałem ;)

michuss 20:05 piątek, 1 maja 2020

a jak szuter z Drzenina do zelisławca ...bo w tamtym roku był niezbyt ....

tunislawa 19:27 piątek, 1 maja 2020

Wełtyń - Gardno, na południe od DW.

michuss 18:59 piątek, 1 maja 2020

Ta droga z płyt to który odcinek?

damian 18:07 piątek, 1 maja 2020

Ciężko o lepsze podsumowanie :)))

michuss 17:48 piątek, 1 maja 2020

Miła, rzepakowa wycieczka i to na dobrym dystansie z tym, że jeździsz znacznie szybciej niż my, czyli ja z Kubą.

jotwu 17:31 piątek, 1 maja 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!