Nowe Warpno z G A A i A

Sobota, 2 maja 2020 · Komentarze(13)
Kategoria wycieczka
MAPA

Super towarzystwo, fajna miejscówka, pyszne cepeliny oraz jabłecznik w Warpnie, pogoda - prawie przez cały czas - idealna. Czegóż chcieć więcej? :)











Komentarze (13)

No, jechało się świetnie. Do powtórki, to już ustalone :)

michuss 13:09 niedziela, 3 maja 2020

Ale super ekipa!

davidbaluch 08:53 niedziela, 3 maja 2020

Napaść na bank w Myśliborzu Wielkim :P ;)

michuss 08:00 niedziela, 3 maja 2020

Podejrzana drużyna bo w maskach,co wy chcieliście zrobić?

strus 07:51 niedziela, 3 maja 2020

Dla nas się wiązało z krótszą wycieczką, bo do Podbrzezia rowery dowieźliśmy sobie samochodami :)

michuss 07:36 niedziela, 3 maja 2020

Miło się ogląda zdjęcia z Nowego Warpna zwłaszcza, że dla mnie wiąże się to z wycieczką na 100 km.

jotwu 06:45 niedziela, 3 maja 2020

Teraz by nie przeszło, bo w szkołach są chyba narkotesty :)

Trollking 19:58 sobota, 2 maja 2020

Troll, przypomniałeś mi mojego nauczyciela geografii z liceum, był jednocześnie dyrektorem i na lekcji w zamyśleniu powtarzał w kółko, myśląc pewnie o jakichś organizacyjnych sprawach szkoły: "Ziemia jest geoidą... jest geoidą... jest geoidą... ... ... ... jest geoidą" ;)

michuss 19:51 sobota, 2 maja 2020

GAAiA? Ziemia w sensie? :)

Wszystko fajnie, ale ja tu widzę zgromadzenie, hehe :)

Trollking 19:41 sobota, 2 maja 2020

Brygada RR ;)

michuss 19:19 sobota, 2 maja 2020

Świetna drużyna :)

jotka 18:45 sobota, 2 maja 2020

I vice WERSJA ;)

michuss 17:34 sobota, 2 maja 2020

Jeszcze raz...miło było Was spotkać ;)

srk23 17:25 sobota, 2 maja 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!