Nowe Warpno z G A A i A
Super towarzystwo, fajna miejscówka, pyszne cepeliny oraz jabłecznik w Warpnie, pogoda - prawie przez cały czas - idealna. Czegóż chcieć więcej? :)










No, jechało się świetnie. Do powtórki, to już ustalone :)
michuss 13:09 niedziela, 3 maja 2020
Ale super ekipa!
davidbaluch 08:53 niedziela, 3 maja 2020
Napaść na bank w Myśliborzu Wielkim :P ;)
michuss 08:00 niedziela, 3 maja 2020
Podejrzana drużyna bo w maskach,co wy chcieliście zrobić?
strus 07:51 niedziela, 3 maja 2020
Dla nas się wiązało z krótszą wycieczką, bo do Podbrzezia rowery dowieźliśmy sobie samochodami :)
michuss 07:36 niedziela, 3 maja 2020
Miło się ogląda zdjęcia z Nowego Warpna zwłaszcza, że dla mnie wiąże się to z wycieczką na 100 km.
jotwu 06:45 niedziela, 3 maja 2020
Teraz by nie przeszło, bo w szkołach są chyba narkotesty :)
Trollking 19:58 sobota, 2 maja 2020
Troll, przypomniałeś mi mojego nauczyciela geografii z liceum, był jednocześnie dyrektorem i na lekcji w zamyśleniu powtarzał w kółko, myśląc pewnie o jakichś organizacyjnych sprawach szkoły: "Ziemia jest geoidą... jest geoidą... jest geoidą... ... ... ... jest geoidą" ;)
michuss 19:51 sobota, 2 maja 2020
GAAiA? Ziemia w sensie? :)
Trollking 19:41 sobota, 2 maja 2020
Wszystko fajnie, ale ja tu widzę zgromadzenie, hehe :)
Brygada RR ;)
michuss 19:19 sobota, 2 maja 2020
Świetna drużyna :)
jotka 18:45 sobota, 2 maja 2020
I vice WERSJA ;)
michuss 17:34 sobota, 2 maja 2020
Jeszcze raz...miło było Was spotkać ;)
srk23 17:25 sobota, 2 maja 2020