Komentarze (2)

Takie sprawia wrażenie. Tam w głębi po prawej miejsce, z którego wrzucałem fotkę kilka dni temu. Też pieńki straszą.

michuss 21:00 środa, 6 maja 2020

To drzewo ewidentnie się prosiło o wycinkę. Takie dorodne i zapewne dość zdrowe :/

Trollking 20:58 środa, 6 maja 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!