Dobropole przez Gryfino

Poniedziałek, 1 czerwca 2020 · Komentarze(6)
Kategoria wycieczka
MAPA

Tradycyjna runda. Po pracy. Wiało jak cholera, strasznie się umordowałem, bardziej jak wczoraj. Od Gryfina do Starego Czarnowa chamskie rąbanie kilometrów, zero przyjemności :D

Komentarze (6)

Wiem :) Zaprawdę, muszę się wznosić na wyżyny kreatywności, żeby stworzyć z jazdy po nich jakiś wpis :)

Trollking 20:23 czwartek, 4 czerwca 2020

Troll, naprawdę nie zazdroszczę takich okolic. Śmiertelna nuda :/

michuss 18:56 czwartek, 4 czerwca 2020

O, tak właśnie wyglądają w większości zachodnie rejony koło Poznania. Wiem, co przeżywałeś :)

Trollking 19:57 poniedziałek, 1 czerwca 2020

Tradycyjna runda i tradycyjne zdjęcie.

strus 19:33 poniedziałek, 1 czerwca 2020

Od samego patrzenia się męczę. Tam w dodatku jest sporo pod taką lekką górkę ;)

michuss 19:20 poniedziałek, 1 czerwca 2020

Po takeij patelni jak się jedzie, to musi wiać!

yurek55 19:01 poniedziałek, 1 czerwca 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!