Widuchówko

Czwartek, 4 czerwca 2020 · Komentarze(4)
Kategoria wycieczka
MAPA

Fajny to dzień, gdy zamiast iść do roboty można iść przewietrzyć głowę. Trasa do stacji benzynowej w Widuchówku, tamże zdrowy, przynajmniej w moim mniemaniu, sok :) Bardzo ciepło, nie wiało zbyt mocno. Dobrze. Teraz dłuższa przerwa od roweru. 



Komentarze (4)

Logiczne :) Choć chyba nigdy śliwowicy nie piłem :)

Trollking 20:25 czwartek, 4 czerwca 2020

Tydzień - GENERALNIE - z innemi aktywności ;) Stay tuned ;)

Ten sok naprawdę jest z gór, z Łącka. To chyba to Łącko od śliwowicy. To i sok nie ma prawa nie wyjść :D

michuss 18:53 czwartek, 4 czerwca 2020

Jak coś nad morzem sprzedawane jest jako "z gór", to budzi moje podejrzenia :)

A co to za przerwa? Jak to?

Trollking 18:49 czwartek, 4 czerwca 2020

U mnie do Barlinka cały czas wiało :(

strus 17:35 czwartek, 4 czerwca 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!