Widuchówko
Czwartek, 4 czerwca 2020
· Komentarze(4)
Kategoria wycieczka
Fajny to dzień, gdy zamiast iść do roboty można iść przewietrzyć głowę. Trasa do stacji benzynowej w Widuchówku, tamże zdrowy, przynajmniej w moim mniemaniu, sok :) Bardzo ciepło, nie wiało zbyt mocno. Dobrze. Teraz dłuższa przerwa od roweru.











