Głębokie
Poniedziałek, 6 lipca 2020
· Komentarze(2)
Kategoria wycieczka
Dziś dla odmiany runda miejska - pojechałem nad Głębokie przez zamkniętą Krygiera, a potem Europejską, Taczaka, przy Netto Arenie. Na pętli przeczekałem 15 minutową ulewę. Kilka chwil później asfalt był już suchy jak pieprz, więc nawet nie odczułem tego deszczu - i dobrze. Na Arkonce spotykam rowrzystę, z którym wymieniamy uwagi o rowerach typu Gravel :) Potem przejazd przez Centrum, płytoteka na Wyspie Puckiej i znów pustą Krygiera na Podjuchy :) Pogoda świetna, idealna na rower - tak się odpoczywa :)









