Głębokie

Poniedziałek, 6 lipca 2020 · Komentarze(2)
Kategoria wycieczka
MAPA

Dziś dla odmiany runda miejska - pojechałem nad Głębokie przez zamkniętą Krygiera, a potem Europejską, Taczaka, przy Netto Arenie. Na pętli przeczekałem 15 minutową ulewę. Kilka chwil później asfalt był już suchy jak pieprz, więc nawet nie odczułem tego deszczu - i dobrze. Na Arkonce spotykam rowrzystę, z którym wymieniamy uwagi o rowerach typu Gravel :) Potem przejazd przez Centrum, płytoteka na Wyspie Puckiej i znów pustą Krygiera na Podjuchy :) Pogoda świetna, idealna na rower - tak się odpoczywa :)

Komentarze (2)

Fajne zdjęcie :)

jotka 13:51 sobota, 11 lipca 2020

Chciałem skrytykować za usunięcie lewej zaślepki, ale jak widzę masz tematyczne końcówki od owijki, więc wybaczam :)

Trollking 21:52 poniedziałek, 6 lipca 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!