Bielik

Środa, 8 lipca 2020 · Komentarze(3)
Kategoria wycieczka
MAPA

Po pracy. Do Gryfina pojechałem zawijasami przez Puszczę, a potem polami od Starych Brynek, błąkając się trochę pod Wełtyń skąd już znaną drożyną do Czepina. 

Po przejechaniu granicy szybka (i szczęśliwa) decyzja, by zaliczyć Szlak Bielika. Było wspaniale, świetny odpoczynek, super widoki i wrażenia. Do odfajkowania w przyszłości zostaje jeszcze knajpa z pierogami w Siadle Dolnym.






Komentarze (3)

W Polsce pewność... Hmm... :)

Trollking 22:20 sobota, 11 lipca 2020

Znak rzeczywiście pasuje tam jak świni siodło ;) Ale przynajmniej jest pewność, że raczej żadne auto zza zakrętu na Ciebie nie wyskoczy.

michuss 22:10 sobota, 11 lipca 2020

Ładnie, ale komuś chyba coś się pomyliło z tym znakiem drogi rowerowej :)

Trollking 22:05 sobota, 11 lipca 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!