Stargardzko, sentymentalnie
Sobota, 11 lipca 2020
· Komentarze(3)
Kategoria wycieczka
Trasę miałem wyklikaną w urządzeniu od bardzo dawna. Pozostało jedynie dowieźć się do Stargardu autem, wypakować i delektować bocznymi drogami. Fajny wypad, w sporej części zupełnie nieznane i jechane pierwszy raz hmm... szlaki, ale też i było kilka kawałków-szlagierów, jeżdżonych przed laty bez opamiętania :)












