Stargardzko, sentymentalnie

Sobota, 11 lipca 2020 · Komentarze(3)
Kategoria wycieczka
MAPA

Trasę miałem wyklikaną w urządzeniu od bardzo dawna. Pozostało jedynie dowieźć się do Stargardu autem, wypakować i delektować bocznymi drogami. Fajny wypad, w sporej części zupełnie nieznane i jechane pierwszy raz hmm... szlaki, ale też i było kilka kawałków-szlagierów, jeżdżonych przed laty bez opamiętania :)







Komentarze (3)

Mogłeś strusia zaprosić na wycieczkę :)

jotka 12:59 środa, 15 lipca 2020

Trasa mi znana w całości chodź dawno po tamtych terenach nie jeździłem.

strus 13:45 niedziela, 12 lipca 2020

O, taka Polska (w ruinie, hehe) jest fajna :)

Trollking 22:21 sobota, 11 lipca 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!