Komentarze (2)

Masz sporo racji. Nie chce mi się już nawet o tym pisać. Wycinają jak leci, łącznie z tymi najstarszymi drzewami.

michuss 09:17 poniedziałek, 10 sierpnia 2020

Obszar Natura 2000 w tych czasach oznacza, że wytną tylko 2000 drzew :) W sumie uśmieszek niezasadny :(

Trollking 20:51 wtorek, 4 sierpnia 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!