Test opon

Środa, 9 września 2020 · Komentarze(1)
Kategoria wycieczka
MAPA

Rzeczone opony (z wczorajszego wpisu) trzeba było pojechać przetestować. Wrażenia takie jakby Kazik zmienił się w Hankę :P Dużo lżej i szybciej po asfalcie, choć jakoś szczególnie się nie wysilałem. Oby służyły jak najdłużej i najlepiej :)

Komentarze (1)

Oby! Będą służyć, przecież to niemiecka technologia, jak napisano :) Lepsze, jak wiadomo, są jedynie Dębice, hehe :)

Trollking 21:00 czwartek, 17 września 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!