To się wybrali...

Sobota, 17 października 2020 · Komentarze(2)
Kategoria wycieczka
MAPA

Z koleżką Adamem zaplanowaliśmy rundkę ~40-50 km po Niemczech ze startem w Dobrej, wcześniej - co istotne - nie sprawdzając prognoz. O, niebaczni! :P Okazało się, że plany szlag trafił, bo krótko po starcie, jeszcze gdzieś przed Mewegen zaczął siąpić niewinny deszczyk, który krótko później przeszedł w zwykły, ordynarny deszcz, a na koniec, już na szosie Boock-Blankensee wręcz w lodowatą zlewę, co w połączeniu z 7 stopniami "ciepła" zabiło całą przyjemność z jazdy po takich fajnych terenach. Pozostało więc - nomen omen - ZMYĆ się do samochodów. Ale trzy dychy odfajkowane przy sobocie ;)






Komentarze (2)

Nie lubię wody w butach :(

strus 18:31 niedziela, 18 października 2020

Oj, człowiek się faktycznie lekko rozleniwił z analizami prognoz w tym roku, bo najczęściej pogoda była spoko. Szkoda, że Was zaskoczyła tym razem.

Do samochodów? Ojoj, nieładnie - trzeba się było skumulować w jednym, z wielu względów :)

Trollking 20:51 sobota, 17 października 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!