To się wybrali...
Sobota, 17 października 2020
· Komentarze(2)
Kategoria wycieczka
Z koleżką Adamem zaplanowaliśmy rundkę ~40-50 km po Niemczech ze startem w Dobrej, wcześniej - co istotne - nie sprawdzając prognoz. O, niebaczni! :P Okazało się, że plany szlag trafił, bo krótko po starcie, jeszcze gdzieś przed Mewegen zaczął siąpić niewinny deszczyk, który krótko później przeszedł w zwykły, ordynarny deszcz, a na koniec, już na szosie Boock-Blankensee wręcz w lodowatą zlewę, co w połączeniu z 7 stopniami "ciepła" zabiło całą przyjemność z jazdy po takich fajnych terenach. Pozostało więc - nomen omen - ZMYĆ się do samochodów. Ale trzy dychy odfajkowane przy sobocie ;)












