Szczecin komunikacyjnie

Wtorek, 4 maja 2010 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
STARGARD-PKP-Szczecin(Dąbie-port-Dąbie)-PKP-Stargard-Kluczewo-STARGARD

Rano standardowo do pracy z Dąbia ścieżką rowerową, dalej przez Most Cłowy, pod Estakadą Pomorską i Hryniewieckiego. Zimno jak cholera, rękawiczki bez palców nie były najlepszym wyborem, liczyłem, że pierwszy dzień po "majówce" będzie jednak cieplejszy.

Powrót tym razem nie w rowerowych ciuchach, bo miałem jeszcze coś do załatwienia "na mieście", a raczej "na przedmieściach" Stargardu. Jadę na os. Lotnisko, pierwszy raz zaliczając ścieżkę rowerową zbudowaną wzdłuż nowej ulicy (z Lotniska na skróty do centrum). Porządna robota-czerwona masa bitumiczna, trochę szkoda, że ciąg pieszy jest oddzielony jedynie namalowaną białą linią i zbudowany jest z tego samego rodzaju nawierzchni, ale z drugiej strony pieszych tam jak na lekarstwo, więc jest ok. Z

Po załatwieniu spraw jadę w lekkiej mżawce, która potem przeradza się w całkiem spory deszcz i, jadąc nieco okrężną drogą, przez Starówkę docieram w końcu do domu.

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!